Hakkımda

Merhabalar,
1991 Doğumluyum. 28 yıldır Samsun’da Yaşıyorum.

Bilgisayar ve İnternete yaklaşık 15 yıldan fazla bir süredir ilgim var. Aslında günümün yarısını bilgisayar oyunlarında geçiyordum ve şuan aktif olarak online bir bilgisayar oyunum bulunmakda.

Bir gün online oyun işlerimi daha büyütmek için Ayhankaraman.com ve Sitedestek.com firmalarından destek aldım. Daha sonra düzenledikleri eğitimler, birebir kurslar, seminerler hemen hemen hepsine katıldım.

Sonunda farkettim ki internet reklamcılığı google ads, seo gibi hizmetler benim bilgisayar oyun platformumdaki populerliğimi ikiye, üçe katladı. Potansiyel müşteri kitlemi inanılmaz bir şekilde büyüttü. Bu durum karşısında ise Google Ads ve Seo hizmetlerine ilgim daha fazla arttı.

Aslında tamamiyle bakış açım değişti ve yenilikleri araştırmaya başladım. Bilmediklerimi sordum soruşturdum ve öğrenmeye odaklandım. Kendimi hazır hissettiğim dönem geldiğinde ise ugurkeles.com.tr kendi sitemi kurmaya karar verdim.

İnsanlara daha hızlı ulaşabilmek, daha güvenilir ve daha büyük bir kitle ile buluşmak için böyle bir platformda sitemi kurdum. Sizlere öncelikli olarak Google Ads Hizmeti, seo hizmeti, sosyal medya hesap yönetimi ve danışmanlığı gibi hizmetler sunuyorum.

Benimle iletişim kurmak isterseniz info@ugurkeles.com.tr mail adresini, arama telefonu olarak 0544 276 44 66 ya da 0535 012 10 30 Whatsapp telefon numaralarını kullanabilirsiniz.